Vážení žadatelé o řidičské oprávnění, milý studenti,
je nám jasné, že v dnešní nelehké době, většina z nás posuzuje nabídku služeb v určitém odvětví, především podle ceny základní služby,
slevy pro studenty a podobně. V naší autoškole jsme se rozhodli jít trochu jinou cestou, snažíme se nabídnout kvalitní výuku , pro všechny za stejných podmínek za přiměřenou cenu. Proto nabízíme pravidelné vyučovací hodiny teorie, s řádným výkladem daného tématu, který Vám dá mnohem více než samostudium a biflování se pouze testů, bez hlubšího pochopení dané látky a souvislostí. Jízdy, na kterých je dáno pro každou vyučovací hodinu předem stanovené téma a jeho převedení zábavnou formou do praxe.
Domnívám se tedy, než si vyberete svojí budoucí autoškolou, měli byste se zajímat nejen o cenu, kterou zaplatíte za základní výcvik určité skupiny řidičského oprávnění, ale určitě také o ceny, které zaplatíte na dalších vysokých poplatcích spojených s výukou v autoškole, aby v důsledku vás tento typ autoškoly, nevyšel cenově mnohem dráže, než standardní kurz v jiné autoškole. Důležitým kritériem, by pro Vás měla být také úspěšnost žáků u první závěrečné zkoušky, možnosti účasti na závěrečných zkouškách a reference bývalých žáků.
Naším prvořadým cílem, je snaha kvalitní péči o naše klienty, bez ohledu na věk, a této myšlenky se hodláme i nadále držet. Nabízíme Vám také, o čtyři jízdní hodiny výuky v automobilu více, oproti jiným autoškolám.
Děkujeme Vám, že jste si přečetli tento text a přeji mnoho úspěchů se správným výběrem autoškoly.
Budete-li mít další dotazy, kontaktujte mne prosím na tel.č. 603 412 146, rád Vám na všechny odpovím. S úctou Zdeněk Kukla.
Ceny zkoušek v naší autoškole - První zkouška v ceně výcviku

Opravné zkoušky
Předpisy o provozu na pozemních komunikacích 300Kč
Ovládání a údržba vozidla 200 Kč
Praktická jízda 400 Kč

Hodina praktické jízdy nad základní rozsah, Program Plus. 245 Kč


Kondiční jízdy
1 vyučovací hodina (45 minut) 330 Kč
1 vyučovací hodina na vozidle Škoda Octavia II 360 Kč
1 vyučovací hodina Rekondiční výcvik 280 Kč
Množstevní slevy od 20 hodin 280 Kč.


Copyright © 2019 Autoškola Kukla, Autoškola akce, Autoškola slevy, Autoškola student, Autoškola Rudná u Prahy..